Vyhledávání Vyhledávání

O společnosti

RINGER, to je kvalita MADE IN AUSTRIA!

Již po generace vyrábíme lešení a bednění, ale i potřebné příslušenství a ucelená řešení.

Čtyři generace RINGERŮ: Peter Ringer, Markus Ringer, Franz Ringer, Thomas Ringer a Philipp Ringer

 Naši rodinnou firmu založila v roce 1944 naše matka a babička Stefanie Ringerová. Už více než 70 let se neustále rozrůstáme. V současnosti jsme jednou z předních rakouských společností v oboru lešení a bednění. V obou těchto oblastech nabízíme svým zákazníkům konzultace a širokou paletu služeb.

Sídlo vedení společnosti, výrobní prostory a vedení našeho prodeje se nachází v hornorakouském městě Regau. Odtud rozesíláme naše výrobky do zemí čtyř kontinentů.
Společnost RINGER je stabilním a spolehlivým dodavatelem pro stavební průmysl celého světa.

72 let úspěšné historie rakouské rodinné firmy!

Společnost RINGER založila naše matka a babička Stefanie Ringerová. V roce 1944 si v hornorakouském městě Vöcklabruck otevřela kovárnu se čtyřmi zaměstnanci. Po nečekané a velmi předčasné smrti jejího manžela Franze vstoupil v roce 1949 do společnosti její nejstarší syn Josef. Brzy jeho příkladu následovali i jeho bratři Isidor a Franz. Pod vedením tří bratrů se ze společnosti RINGER KG stává úspěšný a spolehlivý partner rakouského stavebního průmyslu. 

Mezinárodní úspěch společnosti RINGER se začal psát po otevření nové výrobní haly ve městě Regau. V další generaci vstoupili do podniku Stefaniini vnuci Peter, Markus a Thomas. Všichni tři vyrůstali v rodinné firmě a cítili a ctili silné rodinné vazby. Tradice a hodnoty předchozích generací určují chování managementu nové generace.

Na společnost RINGER se spoléhají zákazníci ve více než 50 zemí světa.

 

Po desetiletí v pozici průkopníků!

V roce 1958 byla společnost RINGER prvním rakouským výrobcem deskového bednění, v roce 1962 prvním výrobcem lešení s ocelovými stojkami, v roce 1987 jsme vyrobili první hliníkové bednění v Rakousku. Od počátku nabízíme svým zákazníkům efektivní, časově a finančně úsporná řešení pro jejich stavby. Naše výrobky zaručují rychlou montáž a demontáž a splňují požadavky jakéhokoli staveniště. Naše systémy patří k nejoblíbenějším lešením a bedněním v oboru.

Všichni cítíme odpovědnost za odkaz předchozích generací a za jeho úspěšné pokračování. Mezi naše neochvějné zásady patří úzký osobní vztah se zákazníky a absolutní spolehlivost. Většina našich zákazníků s námi spolupracuje několik desítek let. Velmi si toho vážíme!

RINGER není jen značka našich výrobků. RINGER je naše jméno. RINGER představuje kvalitu Made in Austria, spolehlivost a silné rodinné a obchodní tradice.

Historie:

Proč si vybrat Ringer

ok Lešení se skládá z menšího počtu dílů, je jednoduché na montáž

ok Konstrukce je zhruba o 1/3 lehčí než konkurenční systémy

ok Systém lešení je propracovaný do posledního detailu, postavíte s ním i ty nejnáročnější stavby

ok Lešení odpovídá ČSN - Fasádní dílcová lešení

ok Pracovní podlahy jsou vyrobeny z oceli, dřeva nebo hliníku

ok Zajištění pracovních podlah proti nadzvednutí větrem

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Jméno: *
Adresa: *
Telefon: *
E-mail:

Vaše zpráva: *

Buďte s námi online